Prima pomoc v kuchyni


Máte doma něco technického? Já jsem vždycky chtěla nějaké chytré pomocníky do kuchyně. Jsem opravdu vášnivá kuchařka, vařit mě baví a teď jsem partnerovi řekla, že aby mi už nekupoval žádné luxusní drahé spodní prádlo a žádné parfémy, ale že bych si přála nějakého kvalitního kuchyňského robota. Partner na mě koukal a myslel si, že si z něj dělám legraci. Prý nezná vůbec žádnou ženu, která by nechtěla erotické prádlo nebo parfémy a že prý bych erotické krásné prádlo vyměnila za kuchyňského robota. Jenomže já jsem mu řekla, že bych chtěla být kuchařka.

Konečně mám doma šikovného robota.

Měla jsem už dva kuchařské kurzy a také nyní se chystám na kurz, kde bych se naučila péct opravdu luxusní a krásné dorty. Tohle mě vždycky bavilo. A proto jsem také k tomu potřebovala něco, v čem se mi bude lépe vařit. Kuchyň máme úplně novou. Kuchyň nás stála snad sedm měsíčních platů a řekla jsem si, že když máme tak krásnou kuchyň, že by se mi taky hodil nějaký šikovný pomocník do kuchyně, nějaký robot. Technika vždycky bavila. Můj sen je technika a mě bavila dost. Partner také řekl, že když ho baví technika, že s ní bude pracovat v technickém oboru a také, že to dělá rád. Protože partner je inženýr, umí také navrhovat a moc krásně kreslí.

V kuchyni mám hodně pomocníků.

A dělal také dříve architekturu. Samozřejmě, že k tomu také potřeboval kvalitní techniku anebo další nástroje, aby mohl všechno navrhovat anebo všechno propagovat a udělat tak, jak on by si přál. Nakonec to dopadlo tak, že jsme šli do jednoho obchodu, kde prodávali kuchyňské zboží. Vybrala jsem si tam opravdu krásného robota a další věci. A také kvalitní ponorný mixér. Já si myslím, že je opravdu hodně žen, které ocení třeba kvalitního kuchyňského robota anebo ponorný mixér než třeba luxusní kalhotky anebo spodní prádlo. A co máte doma? Máte také doma nějakého robota, který vám pomáhá v kuchyni? Třeba míchat těsto. Nebo to všechno děláte sami?