Novodobé kouření aneb svět vapovaní


Jak jste již zjistili z názvu, jedná se o kouření bez nepříjemného zápachu. Správný výraz pro užívání elektronických cigaret je vapování. Existují dva druhy, jakými lze dým vdechovat-jedním z nich je vdechování rovnou do plic, tím druhým je nejprve do úst a následné vdechnutí do plic. Ačkoliv jsou mezi námi elektronické cigarety již několik let, mnozí k nim přechází až za poslední dobu. Můžeme si vybrat z obrovského množství. A to mezi jednorázovými, nebo těmi, které máme dlouhodobě. Poměrně novinkou jsou jednorázové cigarety, které můžeme doplňovat, a to přibližně 4x.

žena s cigaretou

Pro ty, co jsou zvyklí na nikotin, jsou v nabídce náplně s nikotinem, naopak pro občasné vapery jsou k dispozici bez nikotinové náplně. Mnozí z vaperů si náplně míchají podle své chutě a preferencí, a to tak, že si slejí požadovaný poměr nikotinu a příchutě přesně tak, aby jim to vyhovovalo. Měli bychom však dbát na to, aby si teenageři nemysleli, že je to zdravé. Ačkoliv negativní účinky vapování zatím prokázány nejsou, existuje však riziko návyku na nikotin, společně ruku v ruce s návykem na kouření jako takové. Měli bychom také dbát na to, kde svoji elektronickou cigaretu používáme, protože ačkoliv neprodukují nepříjemný zápach jako klasické cigarety, neznamená to, že ji můžeme kouřit všude.

elektronická cigareta

Obvykle platí podobná pravidla jako u kouření klasických cigaret. Pokud si však nejste jisti, například v oblíbené hospodě, zda-li si můžete chvíli „zavapovat“, domluvte se s obsluhou. Některé podniky jsou k tomuto typu kouření přátelský, současně s tolerováním iqos apod. Navštivte naše webové stránky a rozlučte se s nepříjemným zápachem z cigaret již nadobro. Vybere si u nás opravdu každý, ať jste nováček, či silný kuřák. Naše zákaznické centrum je připraveno Vám poradit při výběru vhodného typu elektronické cigarety. Také věříme, že v naší nabídce jistě naleznete příchuť, která Vás osloví! A pokud se jedná o finance, z dlouhodobého hlediska ušetříte spousty peněz oproti klasickým cigaretám.