Co se stane, když si žena obuje kozačky na platformě


Muži zpozorní – když si žena oblékne domácí tepláky volného střihu a na chodidla navlékne teplé vlněné ponožky, v tu chvíli je zřejmě připravena vypít si horký bylinkový čaj a zalehnout do postele nebo usednout do křesla, aby si konečně přečetla svůj oblíbený román. Tehdy se cítí spokojená a nic jí nechybí. S jinými úmysly si ale obouvá kozačky na platformě. Ty se totiž navlékají na bosé nohy a nejsou určené ani pro zahřátí venku na sněhu před domem, ani v posteli. Ženy je obouvají zcela prozíravě z jediného důvodu – navodit mužům erekci.

kozačky na platformě

Muži mají erekci – dostatečně dlouhá a pevná erekce je podmínkou k pohlavnímu styku, to ví každý, ale ne každý ví, že ji muži dosahují i při jiných příležitostech, než jen v průběhu dráždění penisu nebo sledování typických erotických či sexuálních scén. Mnoho mužů zaznamená erekci i v okamžiku, kdy se zahledí na krásné ženské nohy, třeba zvýrazněné právě latexovými kozačkami.

dívka v kozačkách

Mužům stoupá hladina testosteronu a jsou maximálně vzrušení – přiblížit se k ženě s latexovými kozačkami, která po vás touží, může být natolik vzrušující, že jsou muži připravení ke svému vrcholnému sexuálnímu výkonu. Vyzouvání kozaček v posteli je pak součástí milostné předehry, která nemá konce, a líbí se oběma aktérům natolik, že zatouží, aby to trvalo věčně. Bouřlivé milování je nejkrásnější životní zážitek dospělých lidí a sexy dámské boty mohou být u toho.

Muži (i ženy) ejakulují – mužskou ejakulací sexuální dobrodružství končí, ale tomu často předchází ženská ejakulace spojená s orgasmem. Jestliže se podaří sexuální vrchol oběma partnerům sladit do jednoho okamžiku, nebo je alespoň k sobě co nejvíce přiblížit, stěží byste pak hledali něco úžasnějšího, co by takový okamžik předčilo. Nejkrásnější je na tom ale to, že tyto životní zážitky můžete opakovat a prožívat je tak, aby byly stále lepší a lepší. Sami dobře víte, že vývoj lidské osobnosti směřuje k neustálému vylepšování sebe sama a toho, co děláte, a sexualita rozhodně není výjimkou.