Viry v počítači


Já se vám přiznám, že bez technických věcí bych já osobně byla ztracená techniku využívám opravdu každý den. Vážně si nedokáži představit, kdybych techniku nemohla denně využívat, a protože jsem hodně citlivá, tak také si vždycky dávám velice záležet na tom, aby moje technika vždycky byla v pořádku. Ani nevíte, jak. Mě vždycky naštve, když se mi rozbije můj notebook na notebooku, dělám právě online kurzy, učím se tam, a tak mě vždycky pořádně naštve. Když třeba můj truck začne blbnout. Já totiž notebook nemám vůbec žádný antivirus. Antivirový program, ale měla bych ho mít.

počítač

Už jsem tak dvakrát za rok měla notebook na opravě. Poprvé to bylo kvůli tomu, že sami úplně ucpaly větráčky. Prachem to také bylo kvůli tomu, že jsem tuhle skvělou techniku dávala třeba na sedačku a tak podobně a tam si jednoduše dostal prach, takže vám doporučuji koupit si nějaké kvalitní podložky pro notebook anebo tam dávat pod to alespoň časopisy? Na kterých není samozřejmě vůbec prach. Co se týká techniky, tak bych z té také techniku měli pořádně udržovat, a proto, aby se mi zase s notebookem nestalo nic špatného, abych potom třeba nemusela dva nebo tři dny čekat, než se mi notebook spraví, tak jsem si řekla, že si tam nechám dát nějaký kvalitní antivirus, nějaký levný třeba za tisícovku, což je třeba i na měsíc.

antivirus

Nepotřebuji nic extra, jenomže mi vadí. Že třeba tento můj nejnovější notebook, který stál opravdu hodně peněz, tak tady jsou téměř často nějaké viry, malware a podobně. U těch starých notebooků anebo u starých počítačů už jsem neměla snad nikdy žádný virus, a to už jsem je třeba měla 5 6 let. Tento nový notebook mám rok a půl a už jsem tam čtyřikrát měla nějaký malware a nebudu mít virus. Štve mě to. Zkuste si nainstalovat virovou ochranu proti těmto virům a uvidíte, že se vám do počítače již nic nedostane.