Chcete stále chodit po horách?


Patřím k těm, kteří si nedovedou představit, že by netrávili co možná nejvíc víkendů na horách, o dovolené ani nemluvě. Představa, že jedu na dovolenou k moři, kde bych jenom ležela, to by mě bavilo tak dva dny, ale pak už mi začíná škubat nohami a potřebuji chodit a poznávat nové město, novou krajinu. A moje představa dovolené, to jsou především hory a pěší turistika. Jenže přiznám se, už mám blíže k šedesátce než k padesátce a i když se cítím stále mladě a v pohodě, moje kolena a kyčle už o sobě občas dávají znát. Neomezují mě zatím v pohybu, ale je jen otázkou času, kdy se situace zhorší a moje klouby budou při náročnějším výstupu na horách http://www.novavesvhorach.cz/ vrzat a hlavně bolet.

kolagen

Rozhodla jsem se situaci řešit dříve než nastane, protože příčina problémů s klouby ve vyšším věku je jasná. Je to snížená produkce kolagenu vlastním tělem, která je zapříčiněná stárnutím, ničím jiným. A jak z toho ven? No přece dodávat tělu kolagen, který naše klouby potřebují. Hydrolyzovaný kolagen, to je balzám pro vaše klouby, dodá jim všechno, co potřebují, aby vám mohly dobře dále sloužit, i když vaše tělo již přestává kolagen produkovat. Přiznat si, že stárneme, to není nic špatného, ba obráceně. Můžete tělu pomoct a dodávat mu vše, co ono s přibývajícím věkem nezvládá.

kolagen

Prevence je způsob, jak stárnutí oddálit a žít dál plnohodnotný život jako dříve. Chcete i v šedesátce běhat po horách? Máte fyzičku, ale začínají vás omezovat klouby? Vržou když jdete do schodů a občas se objeví i bolest? To je nejvyšší čas na doplňky stravy, které obsahují kolagen, který tělu začíná ubývat. Žít aktivní život a nenechat se zastrašit přibývajícími roky? Tomu musíte trochu pomoct, protože tělo přirozeně stárne a začnou v něm probíhat jiné procesy než když bylo mladé. Začněte tělu dodávat kolagen, který je zcela přírodní a udrží vás v kondici.