Bez podprsenky bez ostychu


I když je léto snad nejoblíbenější roční období, mnoho žen během léta trpí opruzeninami pod prsy. Ty vznikají velice jednoduše, a to třením podprsenky o pokožku. Stačí se zpotit a za pár hodin je problém na světě. Opruzeniny jsou nejen bolestivé, ale i problematické, protože zrovna v těchto místech nosí ženy podprsenky normálně, ať už klasické s kosticemi a nebo látkové. Jenže pokud vznikne takový problém, neměla by žena nosit nic, a to minimálně po dobu, než se pokožka uzdraví.

barevné podprsenky

Co místo podprsenky?
Naprostá většina žen nosí špatnou velikost podprsenky, a i to má na vznik opruzenin vliv. Čím menší podprsenka je, tím vyšší šance vzniku opruzenin je, protože kostice se třou o pokožku a tak je to hned. Správnou velikost podprsenky většina žen zná ale v obchodech ji většinou neseženou a tak se spokojí s tím, že jim podprsenka alespoň trochu sedí. Ta správná by ale měla sedět nejen co se týče košíčku, ale neměly by se zařezávat ramínka ani kostice či zapínání. Nikde by nic nemělo odstávat, a i to je problém, protože ženy si někdy myslí že větší košíčky jim opticky zvětší prsa, což ale není pravda. Problém špatné podprsenky je to i v případě že se ženy snaží kupovat menší košíčky, aby dekolt měly naditější. Špatná podprsenka může ublížit nejen pokožce okolo, ale i samotným ňadrům.

žena prádlo

Ženy s menším poprsím často chodí v létě bez podprsenky, protože se nechtějí mačkat v podprsence, a také si chtějí užít teplo bez opruzenin. Pro menší prsa se hodí tejpy na prsa, které dokážou zcela nahradit podprsenku. Tejpy se hodí nejen na léto, ale i pod šaty nebo jiný kus oblečení, pod které se nehodí nosit normální podprsenku. A nemusíte se ničeho bát, protože lepení ani sundávání tejpů nebolí.

Díky tejpům budou vaše prsa držet tvar jaký jim dáte, a nemusíte se bát že by se vám samovolně odlepily.